logo_spsk4.png

Sprawy bieżące

Drodzy Rodzice!

Z każdym nowym rokiem szkolnym jesteśmy zobowiązani do ubezpieczenia Waszych dzieci. Również i w tym roku otrzymają Państwo propozycję ubezpieczenia, która będzie obowiązywała od października. Wychowawcy poinformują o wysokości składki, jaka zostanie wybrana.

 

Komitet Rodzicielski

          Nowy rok szkolny wiąże się z duzymi wydatkami zarówno z budżetu domowego jak i szkolnego. Chcemy jednak prosić Państwa, aby każdy rodzic poczuł się zobowiązany do uiszczenia należności na komitet. Pieniądze przeznaczone są zawsze na potrzeby dzieci ( poczęstunki, imprezy okolicznościowe, nagrody, wyjazdy i wiele innych).

Obiady

             Opłatę za obiady należy uiszczać do 15- ego każdego miesiąca u wychowawcy. Prosimy, aby zgłaszać nieobecność dziecka w szkole  z możliwym wyprzedzeniem. Pozwoli to, na wykreślenie go z listy obiadów na czas nieobecności, a tym samym pomoże uniknąć niepotrzebnych wydatków. Każdego dnia do godz. 9:00 rodzic może odwołać obiad, dzwoniąc do pani Katarzyny Stuglik 182658134.

 

Zajęcia dodatkowe.

            W tym roku szkolnym naszym przedszkolu zostały wprowadzone nowe nieodpłatne zajęcia. Oprócz języka angielskiego, rytmiki i religii dzieci mają możliwość uczestnictwa w fitnessie, zajęciach artystycznych, edukacji regionalnej. W razie potrzeby zawsze mogą Państwo skorzystać z rady logopedy czy  pedagoga i psychologa szkolnego.

 

Dla rodziców

  • Adaptacja dzieci

    Adaptacja dzieci w przedszkolu...

     

    Dzień, w którym dziecko rozpoczyna edukację przedszkolną jest przełomowym momentem w jego życiu. Musi rozstać się z rodzicami  i w nowym środowisku poradzić sobie samo z różnymi problemami.

    Read more